Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku już od 1983. Nasz zakład pogrzebowy jest firmą rodzinną z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów oraz transportem zmarłych na terenie woj. mazowieckiego, kraju i zagranicy.
Organizujemy zarówno ceremonie katolickie jak i świeckie.
Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych. Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem.

Dysponujemy specjalnymi samochodami, posiadamy własną chłodnię i salę pożegnań. Zapewniamy szeroki wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców a także wykonawstwa nagrobków i nekrologów. Oferujemy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.

Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego klienta. Jeśli z jakiś powodów nie mogą Państwo odwiedzić jednego z naszych biur, nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa domu lub pod wskazany adres i na miejscu załatwi wszelkie formalności związane z pochówkiem.
Pozycjonowanie: Broker Media
by Zakład pogrzebowy „Olimp”